Aktualnie prowadzimy zapisy na program Work and Travel, Internship USA, Praca w Australii Zapraszamy!


 
  lato fostera
 
  zima fostera
 
  warunki uczestnictwa
 
  karty ISIC, EURO<26...
 
  tanie bilety lotnicze
 
  pakiety turystyczne
 
  tanie noclegi
   Turystyka  pakiety turystyczne

Tutaj możesz zarezerwować tanie wycieczki oraz pakiety turystyczne dla niezależnych podróżników na całym świecie (w systemie ponad 2 000 ofert).

Strona jest przygotowana w języku angielskim i przeznaczona jest dla osób, które rozumieją i akceptują warunki rezerwacji Hostel World.

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste. Wystarczy wybrać kraj, miasto lub wycieczkę oraz miesiąc przyjazdu, a system wyświetli Ci listę wycieczek w najniższych cenach.

Oferowane z naszym partnerem ceny są gwarantowane, pamiętaj jednak, że po przyjeździe na miejsce może okazać się, że zapłacisz mniej. Promocje organizowane przez właścicieli obejmują także i Ciebie.

Ceny podane są w złotówkach za osobę, za jeden pakiet. Podczas dokonywania rezerwacji należy podać swój adres e-mail, na który otrzymuje się potwierdzenie.

PAMIĘTAJ!

Należność będzie pobrana z Twojej karty kredytowej w dniu rozpoczęcia wycieczki. W chwili rezerwacji karta kredytowa zostanie obciążona opłatą za rezerwację (2 USD) oraz depozytem, który wynosi 15% całej należności.

Opłata za rezerwację oraz depozyt są bezzwrotne w przypadku anulowania rezerwacji.

Jeżeli chciałbyś anulować/zmienić rezerwację możesz to zrobić nie później niż na 24 godziny przed planowanym terminem rozpoczęcia wycieczki, uwzględniając czas lokalny w kraju, do którego się wybierasz. Aby rezerwacja została anulowana powinieneś osobiście skontaktować się z agencją, podać swój numer rezerwacji i uzyskać numer jej odwołania.

Jeśli wycieczka zostanie odwołana przez organizatora (np. z powodu złej pogody) wszystkie wniesione opłaty zostaną zwrócone na Twoją kartę kredytową.


AKCEPTUJĘ I CHCĘ ZAREZERWOWAĆ NOCLEG
(Kliknij tutaj)


 
   
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.