Aktualnie prowadzimy zapisy na program Work and Travel, Internship USA, Praca w Australii Zapraszamy!


 
  ISIC
 
  ITIC
 
  GO25
 
  EURO<26
 
  tanie noclegi   Karta  ISICITICGO25EURO 26

KARTA EURO<26
EUROPEJSKA KARTA MŁODZIEŻOWA
__

EURO<26 CLASSIC
EURO<26 CLASSIC SPORT
EURO<26 STUDENT
EURO<26 STUDENT SPORT

KARTA EURO 26

EURO<26 to karta rabatowo - ubezpieczeniowa, której posiadaczem może zostać każdy młody człowiek pomiędzy 7 a 30 rokiem życia. Karta ważna jest przez rok od daty wydania i daje dostęp do ponad 3 000 zniżek w Polsce i ponad 100 000 zniżek w 37 krajach europejskich. Mniej wydając można:
  • zwiedzać muzea, zamki, galerie,
  • podróżować promami, samolotami, autobusami,
  • bawić się w kinach, teatrach, dyskotekach, klubach,
  • uczyć się w kraju i za granicą,
  • kupować m.in. w księgarniach, sklepach sportowych, odzieżowych, muzycznych, fotograficznych.
Informacje o zniżkach w Polsce i Europie można znaleźć w internecie: www.euro26.org.

Dodatkowym atutem polskiej karty jest całoroczne ubezpieczenie turystyczne, które zastępuje miedzy innymi ubezpieczenie w szkole i na uczelni.

Z kartą otrzymuje się informator - przewodnik zniżek oraz książeczkę z warunkami ubezpieczenia. Od 1999 r. każdy posiadacz otrzymuje darmowy Magazyn EURO<26, w którym może dowiedzieć się o nowościach dotyczących Karty, ciekawych ludziach, wydarzeniach, kulturze oraz wziąć udział w wielu atrakcyjnych konkursach.

KARTA EURO 26Karta EURO<26 CLASSIC - to wersja podstawowa, z której może korzystać każdy w wieku od 7 do 30 lat. Zawiera całoroczne ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (20.000 PLN) oraz pokrycie Kosztów Leczenia (60.000 EUR) na całym świecie (z wyjątkiem USA i Kanady) podczas każdej podróży oraz odpowiedzialności cywilnej (OC) na sumę 50.000 EUR.

Karta EURO<26 STUDENT WORLD - przeznaczona dla wszystkich w wieku od 7 do 30 lat, którzy uczą się w gimnazjach, liceach, technikach oraz studentów szkół wyższych, potwierdza status studenta i ucznia za granicą. Zawiera całoroczne ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (20.000 PLN) oraz Kosztów Leczenia (60.000 EUR) na całym świecie (z wyjątkiem USA i Kanady) podczas każdej podróży, a także odpowidzialności cywilnej (OC) na sumę 50.000EUR.

KOSZT KARTY EURO26 CLASSIC oraz STUDENT - 65 PLN,
EURO26 CLASSIC SPORT oraz EURO26 STUDENT SPORT - 85 PLN.

Wyrobienie karty zajmuje kilka minut (w biurze FOSTER dane posiadacza są drukowane) - potrzebne jest zdjęcie oraz ważny dokument tożsamości (EURO<26 CLASSIC) lub dokument potwierdzający status studenta (EURO<26 STUDENT).UBEZPIECZENIE

Kupując EURO<26 jesteś automatycznie ubezpieczony na całym świecie (z wyjątkiem USA i Kanady) przez 365 dni poprzez SIGNAL IDUNA. Ubezpieczenie obejmuje amatorskie uprawianie sportów (w wersji "Sport" także dyscypliny wysokiego ryzyka i uprawiane w sekcjach sportowych)oraz legalną pracę za granicą. SIGNAL IDUNA zapewnia posiadaczom Karty pokrycie kosztów leczenia (do 60.000  EURO), transportu medycznego do kraju (do 60.000  EURO), kosztów podróży osoby towarzyszącej - niezbędnej do sprowadzenia ubezpieczonego do kraju (do 60.000 EURO), koszty leczenia stomatologicznego nagłych stanów zapalnych (do 800 zł) oraz odszkodowanie z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków (do 20.000 zł). Ponadto posiadacz karty EURO<26 jest ubezpieczony od odpowiedzialności za nieumyślne spowodowanie szkody osobom trzecim - ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC) do 50.000 EUR.

W razie wypadku za granicą, należy dzwonić na podany telefon alarmowy czynny cała dobę: +48 22 864 55 26 .

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków jest ważne również w Polsce. Nie musisz więc płacić za ubezpieczenie w szkole czy na uczelni. Dodatkowo osoba ubezpieczona otrzymuje dzienne świadczenie szpitalne (40 zł.). Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu ZNAJDZIESZ TUTAJ oraz na stronie internetowej: www.signal-iduna.pl

Pobierz niezbędne druki:
"zgłoszenia szkody z ubezpieczenia NNW"
"zgłoszenia szkody z ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą"

NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK NA TERENIE POLSKI
Bezpośrednio po nieszczęśliwym wypadku zgłoś się do lekarza i uzyskaj zaświadczenie zawierające:
  1. opis odniesionych obrażeń,
  2. diagnozę lekarską.
Zachowaj wszystkie wyniki badań dotyczące nieszczęśliwego wypadku!

Po zakończonym leczeniu i rehabilitacji, jednak nie później niż w 24 miesiącu licząc od daty zdarzenia, prześlij na adres SIGNAL IDUNA dokładnie wypełniony druk "zgłoszenia szkody z ubezpieczenia NNW" oraz skompletowaną dokumentację medyczną (oryginały!) wraz z wynikami badań:

SIGNAL IDUNA
Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Siedziba: 022 50 56 160
Infolinia: 0801 18 8160

Biuro Likwidacji Szkód Turystycznych i Osobowych
ul.Jasna 14/16a
00-041 Warszawa
www.signal-iduna.pl
euro26@signal-iduna.pl

 
   
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.