Aktualnie prowadzimy zapisy na program Work and Travel, Internship USA, Praca w Australii Zapraszamy! 
  USA
 
 Work and Travel
 
  Internship
 
  AUSTRALIA
 
  karty ISIC, EURO<26...
 
  tanie noclegi   Praca  USA  Work and Travel   zasadyprocedurakosztoryspracazakwaterowanieprzyjazdformularz DS-2019 i SEVISubezpieczeniestatus aplikacjiagencipromocjeopinie uczestnikow


Work and Travel - Zasady

Studenci, którzy chcą uczestniczyć w programie powinni spełniać kilka warunków:

  1. Mieć: 19 - 28 lat.
  2. Znać język angielski na poziomie min. konwersacyjnym.
  3. Posiadać status studenta studiów: dziennych, wieczorowych, zaocznych, policealnych, podyplomowych i doktoranckich (studia muszą trwać minimum 2 lata).
  4. Mieć co najmniej jeszcze jeden semestr nauki w okresie po powrocie z USA lub przełożyć obronę pracy dyplomowej na "po powrocie". Stosowne zaświadczenie z uczelni będzie wymagane przez ambasadę USA.
  5. Zgodnie z regulacjami Departamentu Stanu na rok 2006, studenci mogą uczestniczyć w programie tylko w trakcie swoich letnich wakacji.
  6. Mieć pełne prawa studenckie - a więc również: nie przebywać na urlopie dziekańskim w semestrze poprzedzającym wyjazd na program.
  7. Posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu z USA.
  8. Być osobą samodzielną, zaradną i otwartą na różne kultury świata.
     Jeśli masz wątpliwość czy Twoje studia umożliwiają uczestniczenie w programie zadzwoń lub napisz do nas na adres usa@foster.net.pl!

 
   
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.