Aktualnie prowadzimy zapisy na program Work and Travel, Internship USA, Praca w Australii Zapraszamy! 
  USA
 
 Work and Travel
 
  Internship
 
  AUSTRALIA
 
  karty ISIC, EURO<26...
 
  tanie noclegi   Praca  USA  Work and Travel   zasadyprocedurakosztoryspracazakwaterowanieprzyjazdformularz DS-2019 i SEVISubezpieczeniestatus aplikacjiagencipromocjeopinie uczestnikow


Program Work and Travel

  Rząd Stanów Zjednoczonych każdego roku oferuje możliwość podróżowania i pracy dla kilkudziesięciu tysięcy studentów z całego świata, w ramach programu "Work and Travel". FOSTER będący agentem Cultural Exchange Network (CENET) oraz Worldwide International Student Exchange (WISE) umożliwia polskim studentom podjęcie legalnej pracy u amerykańskich pracodawców, udoskonalenie znajomości języka angielskiego i poznanie kultury amerykańskiej z bliska.

    Exchange Visitor Program został powołany w roku 1961, obejmuje 13 działów: Au Pair, Camp Counselor, High School Student, Summer Work/Travel, Teacher, Trainee, College/University Students, Professor, Research Scholar, Short-Term Scholar, Specialist, Government Visitor oraz International Vistor. Każdy z nich, opierający się na wizie J1, umożliwia młodzięży, studentom, absolwentom, nauczycielom a także naukowcom z całego świata poznanie Stanów Zjednoczonych poprzez pracę, naukę języka oraz wymianę doświadczeń kulturalnych i naukowych.

    Wg danych Ambasady Amerykańskiej, w roku 2004 wyjechało około 22 500 polskich studentów (tylko na program WAT USA). Z roku na rok liczba ta się zwiększa o około 10 %.

  Program skierowany jest do studentów, którzy mogą podjąć pracę sezonową lub tymczasową u amerykańskich pracodawców. Maksymalny czas trwania programu to cztery miesiące z dodatkowymi 30 dniami przeznaczonymi na podróżowanie. Większość oferowanych pozycji to prace sezonowe w branży turystycznej, rozrywkowej, gastronomicznej lub sprzedaży detalicznej. Obowiązki mogą obejmować przygotowanie żywności, sprzedaż upominków, sprzedaż biletów, obsługę klientów itp.

  FOSTER współpracuje z pracodawcami amerykańskimi, którzy oferują naszym studentom przeciętnie 6-9 USD za godzinę, w zależności od poziomu języka angielskiego, umiejętności i wcześniejszych doświadczeń. Niektórzy pracodawcy oferują zakwaterowanie, które kosztuje od 30 - 100 USD tygodniowo. Aktualną listę prac znajdziesz tutaj.

  Program nie tylko stwarza szansę na udoskonalenie języka angielskiego, ale również daje możliwośći poznania amerykańskiej kultury i stylu życia. Oczywiście nie trzeba wspominać, że można przy świetnej zabawie nieco zarobić i aktywnie spędzić wakacje.

Dlaczego warto wyjechać z nami?
 1. DOŚWIADCZENIE - program organizujemy po raz siódmy.
 2. WYGODA - na program możesz się zapisać nie wychodząc z domu.
 3. PRACA - oferujemy najlepsze, sprawdzone oferty pracy.
 4. REZYDENT - mamy własnych rezydentów w USA!
 5. BILET LOTNICZY - kupujesz sam lub korzystasz z naszej oferty najtańszych biletów lotniczych.
 6. ORIENTATION - spotkanie organizacyjne odbywa się w Polsce, a nie w USA - lecisz BEZPOŚREDNIO do pracodawcy. Ponadto jeśli już uczestniczyłeś (aś) w orientation to nie musisz uczestniczyć drugi raz.
 7. OPIEKA - zawsze możesz liczyć na pomoc FOSTERa oraz Fundacji w przypadku problemów w USA.
 8. RÓŻNORODNOŚĆ - wybierz ofertę programu, która Tobie odpowiada.
 9. AMBASADA - pomagamy złożyć podanie o wizę J1 w Ambasadzie USA.
 10. FOSTER's ONLINE STUDENT APPLICATION - nasz system online umożliwia Tobie dostęp do aplikacji 24 godziny na dobę.
 11. ZAUFANIE - ponad 3000 studentów wyjeżdza z nami każdego roku do USA i Europy.
 12. TRADYCJA - działamy od 1998 roku.
 13. LEGALNOŚĆ - posiadamy upoważnienie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej do prowadzenia pośrednictwa pracy za granicą - nr 1012/1b.
   Zapraszamy do spędzenia wspaniałych wakacji!!!

ZOBACZ AKTUALNE PROMOCJE TUTAJ!!!

Aktualizacja: 05.10.2005


 
   
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.